jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۲۴۷۳۲   ۱۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۶

جام جم ورزشی: در هفته ششم سری آ ایتالیا اینترمیلان باخت و ناپولی به پیروزی دست یافت.

به گزارش جام جم ورزشی ، در چارچوب هفته ششم سری آ ایتالیا در دیدار از ساعت 22 و 15 دقیقه فیورنتینا به مصاف اینتر میلان رفت و ناپولی میزبان تورینو بود.

اینتر میلان که اینروزها شرایط خوبی ندارد در ورزشگاه آرتمیو فرانکی به 3 گل مغلوب فیورنتینا شد

گلهای بازی را خوما باباکار در دقیقه 7 و خوان کودرادو در دقیقه 19 و نناد توموویچ در دقیقه76 برای فیورنتینا به ثمر رساندند.

در دیگر دیدار این شب شاگردان رافا بنیتز در در همان ابتدای بازی روی یک ضد حمله غافلگیر شدند و با گل فابیو کواگلیرلا که اینروزها برای تورینو خوب گل می زند از میهمان عقب افتادند اما در ادامه ناپولی توسط لورنزو اینزیگن در دقیقه 55 و خوزه کایخون 72 به گل رسید و توانست باخت را با برد عوض کند. در نهایت این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود ناپولی خاتمه یافت.

اما در بازی جنجالی هفته یوونتوس مقابل رم به پیروزی رسید. در این دیدار پربرخورد، داور سه پنالتی اعلام کرد و دو بازیکن از دو تیم نیز اخراج شدند و در نهایت این تیم میزبان بود که توانست سه امتیاز را به دست بیاورد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و تا دقیقه 27 که اولین گل بازی به ثمر رسید، هر کدام موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. تا اینکه ضربه آزاد آندره آ پیرلو، به دست مایکون برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. ته وز پشت ضربه قرار گرفت و گل اول را به نام خود ثبت کرد.
اما تنها 4 دقیقه بعد، رمی ها، باز هم از روی نقطه پنالتی، کار را به تساوی کشیدند. این بار درگیری لیششتاینر و توتی، روی یک ضربه ایستگاهی، باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. توتی پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت بوفون، گل دوم را به ثمر رساند.
در حالی که به نظر می رسید این نیمه با همین نتیجه به پایان خواهد رسید، در ثانیه های پایانی، دو بار دیگر توپ از خط دروازه ها عبور کرد. ابتدا خوان ایتوربه، روی همکاری با ژروینیو، دروازه بوفون را باز کرد. سپس در سومین دقیقه از وقتهای اضافی، خطای پیانیچ روی پوگبا، یک ضربه پنالتی دیگر، نصیب یوونتوس کرد که باز هم ته وز، آن را تبدیل به گل کرد.
دو تیم در نیمه دوم بازی محتاطانه ای را در دستور کار قرار دادند اما سرانجام در دقیقه 86، لئوناردو بونوچی، روی یک توپ برگشتی، با یک ضربه والی دیدنی، دروازه رم را باز کرد و یوونتوس را به پیروزی رسید.
در دقیقه 88، درگیری مانولاس و موراتا، باعث شد تا داور هر دو را از بازی اخراج کند. با این نتیجه، یوونتوس 18 امتیازی شد و به تنهایی در صدر قرار گرفت و رم همچنان با 15 امتیاز، باید منتظر لغزش بیانکونری در هفته های آتی باشد.

گزارش تصویری این دیدار پربرخورد را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر