jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۴۳۲۳   ۱۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۳

جام جم ورزشی: شب گذشته بازی دو تیم شهروند ساری و تاسیسات دریایی تهران به جنجال کشیده شد.

گریه شمسایی در زمین فوتسال ساری +عکس

در این مسابقه حساس که در سالن سیدرسول حسینی ساری برگزار می‌شد، تیم تاسیسات دریایی با نتیجه 3 بر 2 میزبان را شکست داد اما این مسابقه تحت تاثیر درگیری شدید داخل زمین قرار گرفت.

این اتفاق ها در فاصله یک دقیقه مانده به پایان مسابقه و در شرایطی که مسابقه روند عادی خود را داشت با درگیری بازیکنان دو تیم آغاز شد و هواداران شهروند با هجوم به زمین و فحاشی، اشک و گریه وحید شمسایی، کاپیتان تیم تاسیسات دریایی را باعث شد. شمسایی با شنیدن شعارها روی زمین نشست و بدون اعتنا به درگیری ها، به شدت گریه کرد و این مسئله باعث افزایش درگیری ها شد، چیزهایی که آن را در عکس ها می بینید. جالب اینکه سیدمهدی ابطحی، سرمربی تیم شهروند ساری، وحید شمسایی را عامل تحریک هواداران دانست و گفت: او با شیطنت، هواداران را تحریک می کند. شمسایی هم در دفاع از خود گفت: علت گریه ام این بود که بعد از این همه بازی در تیم ملی توقع نداشتم از سوی مردم مازندران چنین رفتاری با من بشود.

عکس های این اتفاق نه چندان خوشایند را تماشا کنید.

ورزش سه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر