jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۴۳۲۳   ۱۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۳

جام جم ورزشی: شب گذشته بازی دو تیم شهروند ساری و تاسیسات دریایی تهران به جنجال کشیده شد.

گریه شمسایی در زمین فوتسال ساری +عکس

در این مسابقه حساس که در سالن سیدرسول حسینی ساری برگزار می‌شد، تیم تاسیسات دریایی با نتیجه 3 بر 2 میزبان را شکست داد اما این مسابقه تحت تاثیر درگیری شدید داخل زمین قرار گرفت.

این اتفاق ها در فاصله یک دقیقه مانده به پایان مسابقه و در شرایطی که مسابقه روند عادی خود را داشت با درگیری بازیکنان دو تیم آغاز شد و هواداران شهروند با هجوم به زمین و فحاشی، اشک و گریه وحید شمسایی، کاپیتان تیم تاسیسات دریایی را باعث شد. شمسایی با شنیدن شعارها روی زمین نشست و بدون اعتنا به درگیری ها، به شدت گریه کرد و این مسئله باعث افزایش درگیری ها شد، چیزهایی که آن را در عکس ها می بینید. جالب اینکه سیدمهدی ابطحی، سرمربی تیم شهروند ساری، وحید شمسایی را عامل تحریک هواداران دانست و گفت: او با شیطنت، هواداران را تحریک می کند. شمسایی هم در دفاع از خود گفت: علت گریه ام این بود که بعد از این همه بازی در تیم ملی توقع نداشتم از سوی مردم مازندران چنین رفتاری با من بشود.

عکس های این اتفاق نه چندان خوشایند را تماشا کنید.

ورزش سه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر