jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۴۶۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۵

جام جم ورزشی: نماینده سنگین وزن کشتی فرنگی ایران مدال برنز بازی‌های آسیایی را از آن خود کرد تا تمام فرنگی‌کاران ایران در رقابت‌ها به مدال رسیده باشند.

باباجان‌زاده هم به مدال برنز رسید

بشیر باباجان‌زاده فرنگی‌کار وزن 130 کیلوگرم تیم ملی برای کسب مدال برنز مقابل مراد رامونوف از قرقیزستان دارنده یک مدال طلا،یک نقره و دو برنز آسیا به روی تشک رفت و در پایان موفق شد حریف خود را با نتیجه 8 بر صفر شکست داده و پنجمین مدال برنز کشتی فرنگی در بازی‌های آسیایی را از آن خود کرد.

بیابانگرد توانست در وقت اول با قوس کردن حریف خود و اجرای فن بارانداز 4 امتیاز بگیرد و با یک امتیازی که داد کشتی را پیروز شد.

نماینده سنگین‌وزن ایران در کشتی فرنگی در رقابت‌های صبح امروز ابتدا دالال از هند را 8 بر صفر برد، اما در ادامه در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نوماخان تینالیف از قزاقستان در حالی که زور رویارویی با حریف قدرتمند خود را نداشت با نتیجه یک بر صفر مسابقه را واگذار کرد.

وی در گروه شانس مجدد نیز آبروربک ماماسولیف از ازبکستان را 5 بر صفر شکست داد.

بشیر باباجان‌زاده به عنوان یکی از شانس‌های مسلم کسب مدال طلای کشتی فرنگی ایران در بازی‌های آسیایی شمرده می‌شد.

به این ترتیب تیم 7 نفره کشتی فرنگی ایران در پایان بازی‌های آسیایی صاحب 7 مدال شامل 2 طلا و 5 برنز شد تا هیچ کدام از کشتی‌گیران ایران بی‌مدال نمانند.

مدال‌های طلا کشتی فرنگی در بازی‌های آسیایی اینچئون توسط حبیب‌الله اخلاقی (80 کیلوگرم)، مهدی علیاری (98 کیلوگرم)، افشین بیابانگرد (66 کیلوگرم)، سعید عبدولی (71 کیلوگرم)، پیام بویری (75 کیلوگرم)، مجتبی کریم فر (85 کیلوگرم) و بشیر باباجان‌زاده (130 کیلوگرم) به دست آمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر