jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۷۲۳۴۰۵ ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۴

جام جم ورزشی: مهدی خدابخشی تکواندوکار وزن 80- کیلوگرم ایران با شکست نماینده ازبکستان پانزدهمین طلای کاروان ایران در بازی های آسیایی اینچئون را کسب کرد.

خدابخشی هم طلایی شد/ پانزدهمین طلا در کیسه ایران

به گزارش جام جم ورزشی ،در رقابتهای تکواندوی دوازدهمین روز از هفدهمین دوره بازیهای آسیایی 2014 اینچئون درفینال وزن 80- کیلوگرم مردان مهدی خدابخشی در یک مبارزه خوب و هوشمندانه "ماکسیم رافالویچ" ازبکستانی را شکست داد و قهرمان شد.

مدال طلای خدابخشی پانزدهمین طلای کاروان ایران در بازیهای آسیایی اینچئون بود.

وی که در این مبارزه با هوگو و لباس آبی مبارزه می کرد در وقت اول 2 بر 0 پیش افتاد اما در وقت دوم دو اخطار گرفت و یک امتیاز از دست داد.

در شرایطی که دو مبارز با احتیاط کار را دنبال می‌کرد خدابخشی پایش را بالا کشید و ضربه ای به بینی حریف خود زد که پس از اعتراض مقانلو و بازبینی فیلم 3 امتیاز گرفت و 5 بر یک پیش افتاد.

در وقت سوم خدابخشی پایش را بالا کشید و یک بار دیگر ضربه را زد که داور باز هم امتیاز را نپذیرفت و مقانلو اعتراض کرد که مشخص شد رای داور درست بوده و کارت اعتراض ایران سوخت.

حریف ازبکستانی برنز مسابقات قهرمانی آسیا 2014 در ازبکستان را در کارنامه داشت که در همان رقابتها مهدی خدابخشی قهرمان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر