jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۳۵۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۹

جام جم ورزشی: قصه مشکلات کارلوس کی روش با سیدمهدی رحمتی انگار تمامی ندارد. این دورازه بان که اخیرا در لیست اولیه تیم ملی قرار گرفته بود انگار پیش از آغاز اردوی تیم ملی از این لیست خط خورده است.

مهدی رحمتی از لیست تیم ملی خط خورد؟+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، سیدمهدی رحمتی که در جریان مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 اردوی تیم ملی را ترک کرد و گفت که فعلا نمی خواهد در تیم ملی بازی کند، انگار بعد از پایان جام جهانی هم همچنان قرار است مورد غضب کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان قرار گیرد.

کی روش که پیش تر گفته بود رحمتی را برای بازی های جام ملت ها به تیم ملی دعوت می کند و این کار را هم در لیست اولیه اش انجام داد گویا خیلی زود از این تصمیم منصرف شده است.

رحمتی امروز در گفت و گو با یک روزنامه ورزشی چنین حرفی شده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر