jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۳۲۹ ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۲

بازی های آسیایی اینچئون

برنز خدابخشی در تکواندو قطعی شد

جام جم ورزشی: تکواندوکار وزن 80- کیلوگرم ایران با شکست نماینده ژاپن به مرحله نیمه نهایی رفت و مدال برنز خود در بازیهای آسیایی اینچئون را قطعی کرد.

برنز خدابخشی در تکواندو قطعی شد

در دوازدهمین روز از هفدهمین دوره بازیهای آسیایی 2014 اینچئون در رقابتهای تکواندو و در وزن 80- کیلوگرم مردان مهدی خدابخشی در مرحله یک چهارم نهایی "هیدونری اباتا" از ژاپن را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی با این پیروزی مدال برنز خود در بازیهای آسیایی را قطعی کرد.

راند اول این مبارزه صفر بر صفر به پایان رسید ولی د راند دوم خدابخش یک ضربه سر زد و 3 امتیاز گرفت و در ادامه هم یک امتیاز دیگر گرفت تا این راند با نتیجه 4 بر صفر به سود نماینده ایران به پایان برسد. او در راند سوم هم موفق شد با نتیجه 5 بر یک حریف خود را شکست داد و ضمن صعود به نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد.

خدابخشی در نیمه نهایی باید به مصاف حریفی از تاجیکستان برود.

خدابخشی در مبارزه اول خود "بهادر آریه" از نپال را با نتیجه 16 بر صفر شکست داده بود.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر