jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۳۲۹   ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۲

بازی های آسیایی اینچئون

برنز خدابخشی در تکواندو قطعی شد

جام جم ورزشی: تکواندوکار وزن 80- کیلوگرم ایران با شکست نماینده ژاپن به مرحله نیمه نهایی رفت و مدال برنز خود در بازیهای آسیایی اینچئون را قطعی کرد.

برنز خدابخشی در تکواندو قطعی شد

در دوازدهمین روز از هفدهمین دوره بازیهای آسیایی 2014 اینچئون در رقابتهای تکواندو و در وزن 80- کیلوگرم مردان مهدی خدابخشی در مرحله یک چهارم نهایی "هیدونری اباتا" از ژاپن را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی با این پیروزی مدال برنز خود در بازیهای آسیایی را قطعی کرد.

راند اول این مبارزه صفر بر صفر به پایان رسید ولی د راند دوم خدابخش یک ضربه سر زد و 3 امتیاز گرفت و در ادامه هم یک امتیاز دیگر گرفت تا این راند با نتیجه 4 بر صفر به سود نماینده ایران به پایان برسد. او در راند سوم هم موفق شد با نتیجه 5 بر یک حریف خود را شکست داد و ضمن صعود به نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد.

خدابخشی در نیمه نهایی باید به مصاف حریفی از تاجیکستان برود.

خدابخشی در مبارزه اول خود "بهادر آریه" از نپال را با نتیجه 16 بر صفر شکست داده بود.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها