jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۲۵۶   ۰۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۲۱:۳۴

جام جم ورزشی: علی کریمی امروز با حضور در تمرینات تیم فوتبال استقلال با بازیکنان و کادر فنی این تیم دیدار کرد. اتفاقی که انگار سرمربی این تیم را خیلی خوشحال کرده بود.

ذوق‌زدگی قلعه‌نویی از حضور کریمی در تمرینات استقلال+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، علی کریمی که اخیرا به عنوان دستیار کی روش در تیم ملی فوتبال انتخاب شده، سعی می کند با حضور در تمرینات تیم های باشگاهی هم به آنها انگیزه دهد و هم با نحوه اماده سازی شان آشنا شود.

او که ابتدا به تمرینات پرسپولیس رفت و بعد سر از تمرینات نفت تهران در آورد، امروز به زمین شماره دو آزادی رفت و تمرینات تیم استقلال را از نزدیک دید.

کریمی در جریان این بازدید با برخی بازیکنان استقلال خوش و بش کرد و عکس یادگاری گرفت. اما نکته جالب این دیدار خوشحالی قلعه نویی از حضور کریمی در تمرینات استقلال بود. او از دیدن دستیار جدید کی روش بسیار خوشحال بود و به هیچ وجه نتوانست این ذوق زدگی از حضور کریمی در تمرینات استقلال را پنهان کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها