jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۲۵۶۴   ۰۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۲

خنده های وزیر امور خارجه هم باعث پیشرفت است

روایت جالب قلعه‌نویی از عملکرد ظریف در مذاکرات هسته‌ای

جام جم ورزشی:​امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران روایت جالبی از عملکرد وزیر امور خارجه دارد. او می گوید نوع خنده های آقای ظریف هم باعث پیشرفت مذاکرات هسته ای شده است.

روایت جالب قلعه‌نویی از عملکرد ظریف در مذاکرات هسته‌ای

به گزارش جام جم ورزشی، سرمربی تیم فوتبال استقلال امروز در گفت و گویی که با خبرگزاری ایسنا داشته تحلیل جالبی از عملکرد دستگاه دیپلماسی کشور در سطح بین الملل ارایه کرده است.

او درباره نظر برخی کارشناسان که معتقدند نباید رفتاری که چند سال قبل با شما و دایی در تیم ملی صورت گرفت با علی کریمی هم در تیم ملی تکرار شود، گفت: ان‌شاءالله این نگاه نباشد و من فکر نمی‌کنم که در این دولت فضایی برای اینجور رفتارها وجود داشته باشد. نمی‌خواهم در باره خودم و دایی صحبتی کنم، اما کارنامه‌ این دولت در زمینه‌های مختلف مشخص است. می‌بینید که تا حدود زیادی تورم را مهار کرده‌اند. در بعد بین‌المللی هم می‌بینید که چطور آقای ظریف و همکارانش نگاه دنیا را به ایران تغییر داده‌اند. جا دارد از طریق ایسنا از وزارت امور خارجه تشکر کنم. موضع‌گیری و حتی نوع لباس پوشیدن آقای ظریف و خنده‌های ایشان باعث شده که پیشرفت‌های بسیار محسوسی در روابط بین‌المللی ایران ایجاد شود. آنها توانسته‌اند به گونه‌ای رفتار کنند که احترام دنیا به تمدن 12 هزار ساله ایران تا حدود بسیار زیادی باز گردد. من خیلی دوست دارم به همراه تیم به دیدار آقای ظریف بروم و از ایشان در دیداری حضوری تشکر کنم. به هر حال فکر نمی‌کنم در دولتی که چنین دیدگاه های امیدوار کننده‌ای دارد فضایی برای تکرار رفتارهای گذشته وجود داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها