jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۲۳۳۷   ۰۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

با وجود اعلام قبلی اجرای نمایش «مرگ فروشنده» به‌کارگردانی نادر برهانی مرند در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر، رئیس این مجموعه از اجرای نمایش عروسکی «ملاقات بانوی سالخورده» در این تالار نمایشی خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ پریسا مقتدی با اعلام این خبر افزود: پیرو مشکلاتی که برای اجرای نمایش «مرگ فروشنده» به‌کارگردانی نادر برهانی مرند به وجود آمده و این گروه اجرایی برای به صحنه بردن نمایش به زمان بیشتری احتیاج دارد تا با آمادگی کامل روی صحنه میزبان علاقه‌مندان تئاتر باشد ازاین رو تصمیم گرفتیم نمایش دیگری را جایگزین نمایش «مرگ فروشنده» کنیم. رئیس مجموعه تئاتر شهر افزود: یکی از دغدغه‌های ما نمایش آثار جدید در تالار اصلی است از این رو با توجه به آمادگی گروه‌های حاضر در جشنواره عروسکی و کیفیت مناسب برخی از آثار به صحنه رفته در این جشنواره و براساس مذاکراتی که با خانم برومند به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران داشتیم نمایش «ملاقات بانوی سالخورده» به کارگردانی هادی حجازی‌فر از پنجشنبه دهم مهر در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر