jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۲۱۶۳۹   ۰۵ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۳

با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان شاهین شهر اصفهان سردسته یک باند سرقت خانوادگی که تحت تعقیب پنج استان کشور بود با هماهنگی قضایی در کرج دستگیر شد.

خانواده‌ای که تحت تعقیب پلیس 5 استان بودند

سرهنگ غلامعباس بلفکه، فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه اصفهان گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در این شهرستان که همگی به طرز ماهرانه ای رخ داده بود، موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به تحقیقات گسترده ماموران برای شناسایی و کشف سرقت ها، افزود: در این خصوص با جمع آوری مدارک مستند ماموران پی به رد پایی فردی که به صورت مقطعی از سال گذشته ساکن شاهین شهر بوده، برده و تحقیقات خود را برای رسیدن به نتیجه نهایی که همان کشف سرقت ها و دستگیری سارق بود، ادامه دادند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه این فرد به صورت یک باند و خانوادگی در ارتکاب سرقت فعالیت داشت، گفت: اعضای این باند با مسافرت به شهرهای مختلف کشور و با سکونت مقطعی منازل مورد نظر را شناسایی پس از دستبرد، اموال آن را سرقت می کردند.

سرهنگ بلفکه با بیان اینکه متهم اصلی به همراه خانواده اش تحت تعقیب پلیس آگاهی پنج استان کشور شامل استان های قم –اراک –یزد-آذربایجان غربی – اصفهان و شهرستانهای مجاور اصفهان بوده، افزود: اخیرا خانواده وی با تلاش مأموران پلیس آگاهی استان قم دستگیر ولی خود این فرد متواری بود که خوشبختانه پلیس آگاهی شهرستان شاهین شهر با اقدامات خاص پلیسی طی چند هفته تعقیب و مراقبت موفق شدند با هماهنگی قضایی و شناسایی مخفیگاه متهم، وی را نیز در یک عملیات غافلگیرانه در شهر کرج دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه اصفهان با اشاره به اعتراف متهم به 35 فقره سرقت منازل که به همراه و همدستی خانواده اش در شاهین شهر مرتکب شده بود، افزود: با دستگیری آخرین عضو که سردسته اصلی این باند بود پرونده بسته و متهم تحویل مرجع قضایی شد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها