jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۰۷۵۵   ۰۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۶

جام جم ورزشی: ستاره جوان فوتبال ایران بابت انتشار یک عکس ساده بر روی اینستاگرامش حسابی مورد انتقاد و توهین قرار گرفته است.

عکس حاشیه ساز ستاره جوان تیم ملی فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی امید که با نتایج بسیار ضعیفی از دور رقابت های آسیایی اینچئون کنار رفت انتقادات زیادی را برانگیخت .محسن مسلمان بازیکن تیم ملی امید یکی از این بازیکنان تیم شکست خورده امید بود.

این ستاره جوان سپاهان پس از بازگشت از کره جنوبی عکسی ساده بر روی اینستاگرام خود منتشر کرد که این عکس با واکنش های بسیار منفی روبرو شده است. بسیاری از کاربران به مسلمان توصیه کرده اند به جای اینکه عکس بر روی اینستاگرامش بگذارد و به فکر این مسائل حاشیه ای باشد کمی بیشتر به فوتبال خود فکر کند.

مسلمان درباره این موضوع می گوید:" اینستاگرام یک مساله شخصی است و فکر می کنم مسائل شخصی من فقط مرتبط به خودم باشد. اگر قرار باشد به خاطر باخت دیگر در اینستاگرام عکسی نگذاریم که بازیکنان منچستر بعد از باخت سنگینشان به لستر سیتی دیگر نباید هیچ عکسی در شبکه های اجتماعی قرار دهند"

این هم عکس به ظاهر ساده اما جنجالی که مسلمان بر روی اینستاگرام خود پس از بازگشت از کره قرار داد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر