jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۰۷۵۵   ۰۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۶

جام جم ورزشی: ستاره جوان فوتبال ایران بابت انتشار یک عکس ساده بر روی اینستاگرامش حسابی مورد انتقاد و توهین قرار گرفته است.

عکس حاشیه ساز ستاره جوان تیم ملی فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی امید که با نتایج بسیار ضعیفی از دور رقابت های آسیایی اینچئون کنار رفت انتقادات زیادی را برانگیخت .محسن مسلمان بازیکن تیم ملی امید یکی از این بازیکنان تیم شکست خورده امید بود.

این ستاره جوان سپاهان پس از بازگشت از کره جنوبی عکسی ساده بر روی اینستاگرام خود منتشر کرد که این عکس با واکنش های بسیار منفی روبرو شده است. بسیاری از کاربران به مسلمان توصیه کرده اند به جای اینکه عکس بر روی اینستاگرامش بگذارد و به فکر این مسائل حاشیه ای باشد کمی بیشتر به فوتبال خود فکر کند.

مسلمان درباره این موضوع می گوید:" اینستاگرام یک مساله شخصی است و فکر می کنم مسائل شخصی من فقط مرتبط به خودم باشد. اگر قرار باشد به خاطر باخت دیگر در اینستاگرام عکسی نگذاریم که بازیکنان منچستر بعد از باخت سنگینشان به لستر سیتی دیگر نباید هیچ عکسی در شبکه های اجتماعی قرار دهند"

این هم عکس به ظاهر ساده اما جنجالی که مسلمان بر روی اینستاگرام خود پس از بازگشت از کره قرار داد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها