jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۰۷۵۵   ۰۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۶

جام جم ورزشی: ستاره جوان فوتبال ایران بابت انتشار یک عکس ساده بر روی اینستاگرامش حسابی مورد انتقاد و توهین قرار گرفته است.

عکس حاشیه ساز ستاره جوان تیم ملی فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی امید که با نتایج بسیار ضعیفی از دور رقابت های آسیایی اینچئون کنار رفت انتقادات زیادی را برانگیخت .محسن مسلمان بازیکن تیم ملی امید یکی از این بازیکنان تیم شکست خورده امید بود.

این ستاره جوان سپاهان پس از بازگشت از کره جنوبی عکسی ساده بر روی اینستاگرام خود منتشر کرد که این عکس با واکنش های بسیار منفی روبرو شده است. بسیاری از کاربران به مسلمان توصیه کرده اند به جای اینکه عکس بر روی اینستاگرامش بگذارد و به فکر این مسائل حاشیه ای باشد کمی بیشتر به فوتبال خود فکر کند.

مسلمان درباره این موضوع می گوید:" اینستاگرام یک مساله شخصی است و فکر می کنم مسائل شخصی من فقط مرتبط به خودم باشد. اگر قرار باشد به خاطر باخت دیگر در اینستاگرام عکسی نگذاریم که بازیکنان منچستر بعد از باخت سنگینشان به لستر سیتی دیگر نباید هیچ عکسی در شبکه های اجتماعی قرار دهند"

این هم عکس به ظاهر ساده اما جنجالی که مسلمان بر روی اینستاگرام خود پس از بازگشت از کره قرار داد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر