jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۰۷۳۸   ۰۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۰

جام جم ورزشی: ملی‌پوش طلایی ووشوی ایران گفت: مدال طلای خود را تقدیم می‌کنم به روح پدر و مادرم که جایشان خالی است و امیدوارم توانسته باشم روح آنها را شاد کنم.

سیفی: طلایم را به روح پدر و مادرم تقدیم می‌کنم

محسن محمدسیفی پس از کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی اظهار داشت: این مدال را به روح پدر و مادرم که از دنیا رفته‌اند و جایشان خالی است تقدیم می‌کنم. در مرحله بعد این موفقیت را به رامین موحد‌نیا مربی زحمتکشم که روز گذشته تولدش بود تقدیم می‌کنم.

وی ادامه داد: روز گذشته بازی بسیار سختی با حریف چینی داشتم و توانستم با اینکه مبارزه سختی بود پیروز شوم. همه چیز خوب پیش رفت و طلا گرفتم. پیش از مسابقه با فریاد زدن در هنگام گرم کردن و نمایش قدرت بالای بدنی‌ام سعی در تخریب روحیه حریف داشتم. باید از تمام افرادی که برایم در این مدت زحمت کشیدند، تشکر کنم.

سیفی در پاسخ به این سوال که چرا بعد از پیروزی فریاد می‌زدی و یک لحظه به سجادی و هاشمی نگاه کردی، گفت: هیچ کس نمی‌داند که در 6 ماه گذشته چقدر عذاب و سختی کشیدم و خوشحالم که جواب زحمات‌مان را دیدم. در لحظه‌ای که به سجادی و هاشمی نگاه کردم به این خاطر بود که در این چند ماه واقعا همه امکانات را در اختیار ما قرار دادند و در کنار مسئولان فدراسیون واقعا چیزی برایمان کم نگذاشتند. از مسئولان فدراسیون و مسئولان به این نحو تشکر کردم.

تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر