jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۰۶۹۹   ۰۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۳

جام جم ورزشی: تیم ملی شمشیربازی ایران در بخش اسلحه سابر با راهیابی به مرحله نیمه نهایی، مدال برنز خود در هفدهمین دوره بازیهای آسیایی را قطعی کرد.

به گزارش جام جم ورزشی، رقابت های شمشیربازی هفدهمین دوره بازیهای آسیایی صبح امروز چهارشنبه پیگیری شد و تیم ملی اسلحه سابر ایران با پیروزی 45 بر 19 برابر ویتنام راهی مرحله نیمه نهایی شد و مدال برنز خود را قطعی کرد.

تیم ملی شمشیربازی ایران در مرحله نیمه نهایی این دوره از بازیها باید به مصاف تیم ملی چین برود که موفق شد تیم ملی ژاپن را با نتیجه 45 بر 41 شکست دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر