jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۹۸۹۲   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۷

جام جم ورزشی: زلاتکو کرانچار در پاسخ به پیشنهاد باشگاه ملوان نجومی ترین درخواست تاریخ فوتبال لیگ برتر ایران برای سرمربی گری در این تیم را داده است.

افشای رقم پیشنهادی کرانچار به ملوان؛ 1/2 میلیون دلار برای یک فصل

به گزارش جام جم ورزشی ، ملوان که تا این هفته از رقابت های لیگ برتر اصلا خوب نتیجه نگرفته حالا به دنبال جانشین نصرت ایراندوست است.

محجوب مالک باشگاه ملوان هفته گذشته مذاکرات خود را با زلاتکو کرانچار سرمربی مستعفی سپاهان اصفهان آغاز کرد و کرانچار نیز موافقت خود را برای حضور بر روی نیمکت انزلی چی ها اعلام کرد. اما موضوع این بود که کرانچار مبلغ 1 میلیون و 200هزار دلار را به عنوان دستمزد تا آخر فصل به ملوانی ها پیشنهاد داد و تلاش انزلی چی ها برای کم کردن این پیشنهاد به جایی نرسید.

قرار است محجوب ظرف چند روز آینده خبر نهایی را به کرانچار بدهد، هر چند که بعید به نظر می‌ رسد تیمی که به نصرت ایراندوست 150 میلیون تومان پرداخت کرده به کرانچار 1 میلیون و 200هزار دلار پرداخت کند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر