jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۹۸۲۱   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۵

جام جم ورزشی : شکست سنگین منچستریونایتد مقابل لستر سیتی باعث شد تا رقیب همشهری یونایتد ها یعنی منچسترسیتی آنها را مسخره کنند.

طعنه سنگین سیتی زن ها به منچستریونایتد+ تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، پیش از بازی تیم‌های منچستر سیتی و چلسی در ورزشگاه اتحاد، یک هواپیمای کوچک پیامی طعنه‌آمیز را برای هواداران یونایتد بر فراز این ورزشگاه به پرواز درآورده بود. در این پیام آمده است «با هم سقوط خواهیم کرد ـ به‌زودی در همه‌ی سینماها» که در آن با نام united به معنی «متحد، دسته‌جمعی، با هم» شوخی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها