jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۹۸۱۳   ۳۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۳

جام جم ورزشی: ۴ لیدر تیم فوتبال استقلال تا اطلاع ثانوی از حضور در ورزشگاه‌ها محروم شدند.

محرومیت 4 لیدر استقلال از ورود به ورزشگاه ها

پس از اتفاقاتی که در دیدار امیدهای استقلال و پرسپولیس رخ داد، 4 لیدر تیم فوتبال استقلال از حضور در ورزشگاه‌ها تا اطلاع ثانوی محروم شدند. این تصمیم روز گذشته در باشگاه استقلال گرفته شد و مقرر گردید این 4 نفر حتی تیم استقلال را در سفر به اصفهان همراهی نکنند و تا زمانی که جلسه بعدی در مورد وضعیت آنها تشکیل نشود حق حضور در ورزشگاه‌ها را نخواهند داشت.

در جریان دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در رده سنی امیدها پس از پایان مسابقه بین بازیکنان دو تیم و تماشاگران درگیری بوجود آمد که پلیس امنیت نیز به این ماجرا ورود پیدا کرده است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها