جام جم ورزشی: محمد مایلی کهن مربی جنجالی فوتبال کشور در آخرین اظهارات جنجالی اش روی خط زنده برنامه 90 عادل فردوسی پور مجری این برنامه را «کی روشی پور» خطاب کرد و اتهام طرفداری از کی روش را به او نسبت داد.
کد خبر: ۷۱۷۶۸۲
چرا مایلی‌کهن، فردوسی‌پور را «کی‌روشی‌پور» خطاب کرد؟

به گزارش جام جم ورزشی، یکی از اتفاقات عجیب برنامه 90 دوشنبه شب زمانی بود که محمد مایلی کهن روی خط این برنامه امد. او در اغاز صحبت هایش عادل فردوسی پور مجری و تهیه کننده برنامه 90 را آقای «کی‌روشی پور» خطاب کرد و چند باری هم از این عنوان استفاده کرد. مایلی کهن که گویا دل پری از این برنامه جنجالی داشت وقتی روی خط آمد بدون ملاحظه اینکه روی خط زنده برنامه 90 است، شدیدترین نوع حملات را به علی دایی، علیرضا رحیمی و خود فردوسی پور ترتیب داد.
او اما به یک نکته در این گفت و گوی تلفنی خیلی تاکید کرد و آن عنوان «کی روشی پور» برای عادل فردوسی پور بود. عنوانی که مایلی کهن به عادل داد و ریشه آن را باید در گذشته برنامه 90 جستجو کرد.
مایلی کهن معتقد است فردوسی پور و برخی دیگر از اعضای رسانه به دنبال حفظ کی روش در فوتبال ایران به هر قیمتی هستند و اینها هستند که کفاشیان را تحت فشار گذاشته اند تا این مربی پرتغالی در فوتبال ایران ابقا شود.
این مربی جنجالی حتی ادعا دارد فردوسی پور در برنامه پر مخاطبش حاضر به انتقاد از کی روش نیست و عملکرد این مربی در جام جهانی را به دروغ مطلوب توصیف شده است.

عادل اما به هیچ وجه زیر بار چنین اتهامی نمی رود. او شب گذشته بدون اینکه توهینی به مایلی کهن بکند، اجازه داد حرفش را بزند و البته از خودش دفاعی هم نکرد و قضاوت را به مردم واگذار کرد. اتفاقی که اتفاقا با واکنش منفی مایلی کهن مواجه و مجری 90 از سوی او حتی متهم به مظلوم نمایی هم شد.

اینکه فردوسی پور حامی کی روش است یا خیر خیلی محکم قابل بیان نیست. حتی این هم که مایلی کهن چقدر برای بیان ادعایش ادله دارد هم مشخص نیست اما خاطرمان هست که مجری برنامه 90 در همین برنامه اعلام کرد که به عنوان یک شخص و مخاطب فوتبال دوست دارد در این شرایط به هم ریخته کی روش در فوتبال ایران به کارش ادامه دهد. البته طبیعتا این به معنی صحت و تایید صحبت های مایلی کهن نیست.

با این همه باید منتظر ماند و احتمالا زوایای دیگری از این اتهامات را در رسانه ها از زبان آن ها خواند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۴
علی
Ireland
۱۱:۱۷ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۳
۲
۰
متاسفانه عادل علیرغم همه احترامی كه برایش قائل هستم در مورد كی روش جانبدارانه عمل می كند و نمی گذارد نقد واقعی از طرف كارشناسان انجام گردد.او در پایان بازی ایران و بوسنی سعی كرد كی روش را بزرگ جلوه و در اذهان عمومی فردی لایق نشان دهد .در صورتی كه با هزینه های كه شده این مربی كاری برای فوتبال ایران نكرد و فقط با كینه توزی بازیكنان بزرگی را از تیم ملی خط زد.ضمن آنكه توهین های او در لفافه همیشه شامل حال تمام فوتبالی ها از مربیان تا مدیران ایرانی بوده و هست.
علی اس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۳
۱
۰
خدا را شكر یكبار دیگه شو 90 را ندیدم اما با توجه به این گزارش در این فوتبال را باید گل گرفت كه بخواهد حرف فردوسی پور كه هیچكاره هست تاثیر بذاره
یونس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۵ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۳
۰
۲
مایلی چون تیم بهش نمیدن اینجوری شده
جوون
United States
۱۶:۲۴ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۳
۲
۰
خداییش بااین یه حرف مایلی كهن موافقم راست گفته
كی روش در جام جهانی نتیجه ی بدی گرفت اما از بس مجریها به به چه چه كردند مردمم ساكت شدن
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها