jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۱۷۵۹۴   ۲۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

دختر شانزده ساله در پی یک اتفاق به رودخانه چالوس سقوط کرد و جانش را از دست داد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان البرز در این باره به جام‌جم گفت: ساعت 16 و 30 دقیقه بیستم شهریور مردی با مرکز هلال‌احمر تماس گرفت و از سقوط دختر شانزده ساله‌ای به رودخانه چالوس خبر داد و امدادگران هلال‌احمر با اطلاع از موضوع عازم محل حادثه در کیلومتر 15 جاده کرج ـ چالوس شدند.داوود رجبی افزود: با تحقیق از خانواده دختر نوجوان معلوم شد آنها ساعاتی پیش به حاشیه رودخانه آمده بودند و دخترشان نزدیک یک رستوران ایستاده بود که ناگهان زیر پایش خالی شد و به درون رودخانه سقوط کرد.

وی یادآور شد: در پی این حادثه تلاش امدادگران برای نجات دختر نوجوان آغاز شد، اما وی به دلیل آشنا نبودن با فن شنا غرق شد. در پی این حادثه امدادگران پس از سه روز جسد دختر نوجوان را یافتند و به پزشکی قانونی منتقل کردند.

وی با هشدار به شهروندان از آنها خواست هنگام حضور در حاشیه رودخانه‌ها و سدهای طالقان و کرج به تابلوهای اخطار توجه کنند تا خود و خانواده‌هایشان دچار مشکل نشوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها