تغییرات دوباره به اردوی پرسپولیسی‌ها می رسد؟

کرانچار در «آب نمک» سیاسی؛ مدیرعامل جدید در راه سرخ‌ها

جام جم ورزشی: رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس علی رغم تکذیب پیاپی مسائل مربوط به موقت بودن حکم حمید درخشان مذاکراتش با زلاتکو کرانچار سرمربی پیشین سپاهان را ادامه می دهد.
کد خبر: ۷۱۷۳۳۲
کرانچار در «آب نمک» سیاسی؛ مدیرعامل جدید در راه سرخ‌ها

پس از اینکه علی دایی سرمربی پرسپولیس به طور ناگهانی و البته با پیش زمینه قبلی از کار برکنار شد حمید درخشان شادانه و با هزار و یک تفکر بزرگ و کوچک برای موفقیت این تیم پا جای پای او گذاشت. درخشان بعد از سال ها به نیکمت هدایت پرسپولیس برگشت و طبیعتا هدفی هم جز بروز توانمندی های خود در این تیم ریشه دار و بزرگ به عنوان یک پیشکسوت آن ندارد.

اما قصه حضور درخشان در پرسپولیس آنطور که خودش فکر می کند، نیست. او به قول امیر عابدینی آمده تا کاتالیزوری باشد بر کنار گذاشته شدن علی دایی و سپس در وقت مناسب بدون اینکه کسی صدایش را بشنود، جایش را به مربی دیگری بدهد. اصلا گفته می شود حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره پرسپولیس با چنین نگرشی او را به صندلی هدایت «موقت» پرسپولیس نشانده است.

اما از نزدیکان کرانچار خبر می رسد که این مربی کروات به شکلی جدی مذاکراتش با مدیران پرسپولیس را انجام داده و همه چیز برای نشستنش بر نیمکت این تیم مهیاست. یکی از نزدیکترین افراد به کرانچار در این باره می گوید: به هر حال طبیعی است که هر مربی وقتی بیکار می شود با پیشنهاداتی مواجه شود. کرانچار از بعد جدایی از سپاهان با چند پیشنهاد مواجه بوده که طبیعی است یکی از آنها پرسپولیس باشد.

وی ادامه می دهد: همان روزهای آغازین جدایی کرانچار مذاکراتی با او شد و فکر می کنم خیلی چیز غیر طبیعی هم نباشد. اینکه کرانچار قرار است سرمربی پرسپولیس باشد یا خیر را نمی دانم اما می دانم اخیرا مذاکراتی از همین باشگاه با او شده است.

اظهارات این فرد نزدیک به کرانچار در شرایطی است که از دورن باشگاه پرسپولیس خبر می رسد سیاسی کار با کرانچار برای پذیرفتن هدایت پرسپولیس را تمام کرده و به نوعی او را در آب نمک خوابانده است. منتها رئیس هیات مدیره سرخ ها بعد از جنجالی که پیش تر سر برکناری دایی به وجود آمد می خواهد با سیاست و در زمانی مناسب هدفش را عملی کند.

خبر دیگر از باشگاه پرسپولیس هم اینکه سیاسی چند گزینه مدیرعاملی را به وزیر ورزش پیشنهاد کرده و منتظر پاسخ اوست تا فرد مورد نظرش را به عنوان جانشین علیرضا رحیمی کند. هم اکنون بهروز منتقمی امور اجرایی باشگاه پرسپولیس را به دست گرفته است.(پیام نو)

برچسب ها: کرانچار پرسپولیس
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها