jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۷۲۸۴   ۲۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۱

جام جم ورزشی: در روزی که منچستریونایتد با چهار گل کوئینز پارک رنجرز را شکست داد آنخل دی ماریا ستاره گران قیمت و آرژانتینی جدید منچستری ها نخستین گل خود را برای تیم جدیدش زد.

شادی پس از گل مشابه 2 ستاره محبوب+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، آنخل دی ماریا روز گذشته گل نخست منچستر را زد. او پس از گل دست هایش را به شکل قلب درآورد، یعنی همان نوع شادی که گرث بیل ولزی ستاره رئال مادرید و هم تیمی سابق دی ماریا انجام می دهد. البته این نوع شادی گل برای گرث بیل به یک نوع نماد تبدیل شده و در واقع منحصر به اوست. شاید دی ماریا روز گذشته پس از گلزنی برای یادآوری صمیمیتش با گرث بیل اینگونه شادی کرد:

بیل هم پس از گلزنی دست هایش را به شکل قلب درمی آورد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر