jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۶۴۱۶   ۲۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۲

جام جم ورزشی: آنطور که از تحولات باشگاه پرسپولیس خبر می رسد گویا حمید درخشان خیلی زودتر از آنکه فکرش را بکند قرار است جای خود را به مربی دیگری بدهد.

کرانچار سرمربی پرسپولیس می شود؟!

به گزارش جام جم ورزشی، اخراج غیر منتظره علی دایی از راس کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، حمید درخشان را به صندلی هدایت این تیم نزدیک کرد و او بعد از چند جلسه نهان و آشکار با برخی مدیران پرسپولیس جانشین علی دایی شد. تغییر و تحولاتی که حواشی بسیاری را به بار آورد و درخشان را به این نتیجه رساند که کار کردن در این تمی با این حجم انتقاد خیلی هم کار ساده ای نیست.

درخشان عصر جمعه برای اولین بار روی نیمکت سرخ ها نشست و اگرچه با یک گل از حریف خود نفت مسجد سلیمان عقب افتاد اما در پایان به تساوی یک بر یک با این تیم قعرنشین رضایت داد تا همه به این نتیجه برسند پرسپولیس با حمید درخشان هم قرار نیست اوضاع خیلی بهتری به نسبت دوران کابوس وار علی دایی داشته باشد.

حالا و بعد از چند روز از این تحولات اخبار جدید و عجیبی به گوش می رسد. آنطور که گفته می شود گویا حمیدرضا سیاسی مرد همه کاره این روزهای پرسپولیس به دنبال یک شوک بزرگتر به این تیم است و در این راه قرار است عمر مربیگری درخشان در پرسپولیس به دو هفته هم نرسد.

آنطور که شنیده می شود، سیاسی به فاصله چند روز از انتصاب درخشان مذاکراتی را با زلاتکو کرانچار داشته و این مربی کروات قرار است سرمربی تیم بحران زده پرسپولیس لقب بگیرد.

نکته جالب قضیه هم اینکه مدیران پرسپولیس از سازمان لیگ برای حمید درخشان کارت موقت گرفته اند و او قرار بوده تنها یک هفته آن هم به عنوان سرمربی موقت روی نیمکت سرخ های پایتخت بنشیند.

با این حال باید دید روزهای پرالتهاب و سراسر حاشیه پرسولیس با این کادر مدیریتی به کجا خواهد رسید. چهارشنبه هفته گذشته هیات مدیره پرسپولیس علی دایی را از هدایت و علیرضا رحیمی را از مدیرعاملی این باشگاه برکنار کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها