jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۴۲۹۰   ۱۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۵

جام جم ورزشی: خداداد عزیزی کودکی سختی پشت سر گذاشت. اما موفقیت در فوتبال باعث شد تا او تمام آن سال های سخت و غم انگیز را پشت سر بگذارد.

وقتی حماسه ساز ملبورن لژیونر بود+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، خداداد در جام ملت های 96 آسیا در کنار ستاره های نظیر علی دایی و کریم باقری خوش درخشید تا چند ماه بعد از تیمی که در آن به صورت قرضی بازی می کرد یعنی پرسپولیس راهی لیگ معتبر بوندسلیگای آلمان شود و به تیم کلن بپیوندد. او بعد از علی دایی و کریم باقری سومین بازیکن ایرانی بود که به بوندسلیگا راه می یافت. خداداد سه سال برای این تیم آلمانی بازی کرد و در 50 بازی برای این تیم 10 گل به ثمر رساند.

تصاویری از روزهایی می بینید که خداداد در آلمان لژیونر بود و فوتبال ایران مثل امروز حسرت داشتن لژیونر بوندسلیگایی را نمی خورد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها