jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۴۱۹۰   ۱۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۱

جام جم ورزشی: فدراسیون فوتبال قطر از فدراسیون فوتبال ایران در مورد وضعیت مهرداد پولادی بازیکن تیم پرسپولیس استعلام گرفت.

استعلام قطر از ایران درباره پولادی

چند هفته پیش و بعد از آنکه خبر توافق مهرداد پولادی با باشگاه الشحانیه قطر در رسانه‌ها منتشر شد، باشگاه پرسپولیس با کمک فدراسیون فوتبال ایران نامه‌ای را به فدراسیون فوتبال قطر ارسال و اعلام کرد که پولادی با این باشگاه ایرانی قرارداد دارد و نمی‌تواند به باشگاه دیگری برود.

به نقل از مهر، در همین ارتباط، فدراسیون فوتبال قطر چند روز پیش در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال خواهان مشخص شدن وضعیت مهرداد پولادی شده است. مهدی خواجه‌وند سخنگوی باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: از فدراسیون قطر نامه‌ای آمد که ما هم پاسخ آنرا دادیم و مجددا گفتیم پولادی بازیکن پرسپولیس است.

وی درباره اینکه این نامه از سوی کدام باشگاه قطری به فدراسیون فوتبال ایران ارسال شده، اظهار کرد: دقیقا نمی‌دانیم. این نامه از فدراسیون فوتبال قطر به فدراسیون ایران ارسال شده و نمی‌دانیم کدام باشگاه دنبال جذب پولادی بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها