jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۴۱۵۲   ۱۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۰

جام جم ورزشی: هوادار تراکتورسازی برنده خوش شانس یک دستگاه خودروی MVM در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی شد.

خوش‌شانس‌ترین تماشاگر فوتبال ایران+عکس

برنده جایزه یک دستگاه خودروی MVM مدل 315 از تماشاگران بازی پرسپولیس - تراکتورسازی تبریز که با خرید بلیت الکترونیکی از این مسابقه دیدن کرده بود، یک جوان 18 ساله تبریزی به نام علیرضا احمدزاده فرزند افشین است که ساکن تهران و منطقه شهر زیبا بوده است.

وی عصر دیروز در حضور خبرنگاران رسانه های گروهی، تصویری و نمایندگان سازمان لیگ فوتبال ایران و شرکت مدیران خودرو خودروی MVM خود را تحویل گرفت.

احمدزاده در مورد احساس خود در مورد برنده شدن خودروی MVM گفت: «باورم نمی شود که این خودرو را برنده شدم و هم اکنون از برنده شدن این جایزه بسیار خوشحال هستم. من همیشه فکر می کردم این قرعه کشی های اعلام شده واقعیت ندارد ولی هم اکنون فهمیدم که تصور من نادرست بوده و قرعه کشی واقعیت دارد.»

وی در ادامه گفت: «من از طرفداران پرو پا قرص فوتبال بوده و طرفدار تیم تراکتورسازی تبریز هستم و خود نیز فوتبالیست بوده و سال گذشته در تیم جوانان پیام مخابرات بازی کرده ام.»

وی در مورد وضعیت تحصیلی اش نیز گفت: «هم اکنون دارای مدرک دیپلم هستم و قصد ادامه تحصیل دارم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها