jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۲۸۵۵   ۱۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۱

درباره رای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال

کدام‌یک از مخالفان قلعه‌نویی «اظهار پشیمانی» کردند؟

جام جم ورزشی: امیر قلعه نویی از اتهامات گوناگونی که طی هفته های اخیر به او نسبت داده شده بود تبرئه شد.

کدام‌یک از مخالفان قلعه‌نویی «اظهار پشیمانی» کردند؟

به گزارش جام جم ورزشی، کمیته اخلاق با تبرئه قلعه نویی جریمه نقدی برای مهدی رحمتی، ایمان موسوی و حسین کعبی در نظر گرفته که برای اتهاماتی که به قلعه نویی نسبت داده بودند مدرک و ادله ای نداشتند. محمدزاده رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در اینباره گفته که به دلیل نبود مدرک و البته این موضوع که برخی از این مدعیان از حرف های خود درباره قلعه نویی «اظهار پشیمانی» کرده اند، قلعه نویی تبرئه شده است.

اما چه کسانی از اظهارات خود علیه قلعه نویی اظهار پشیمانی کرده اند؟! می توان حدس زد مهدی رحمتی و ایمان موسوی این پشیمان ها هستند. اولی که در هفته های اخیر سعی کرد اختلافاتش با سرمربی آبی ها را کمتر کند و دومی هم در گفت و گو با رسانه ها تلویحا حرف های خود را پس گرفته بود. البته به نظر نمی آید حسین کعبی «اظهار پشیمانی» کرده باشد.

به هر حال این پرونده در حالی بسته شد که جواد نکونام همچنان بر سر حرف های خود درباره امیر قلعه نویی هست. او هم اظهار پشیمانی می کند یا اینکه مدرک و دلیلی ندارد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها