jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۲۸۵۵   ۱۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۱

درباره رای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال

کدام‌یک از مخالفان قلعه‌نویی «اظهار پشیمانی» کردند؟

جام جم ورزشی: امیر قلعه نویی از اتهامات گوناگونی که طی هفته های اخیر به او نسبت داده شده بود تبرئه شد.

کدام‌یک از مخالفان قلعه‌نویی «اظهار پشیمانی» کردند؟

به گزارش جام جم ورزشی، کمیته اخلاق با تبرئه قلعه نویی جریمه نقدی برای مهدی رحمتی، ایمان موسوی و حسین کعبی در نظر گرفته که برای اتهاماتی که به قلعه نویی نسبت داده بودند مدرک و ادله ای نداشتند. محمدزاده رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در اینباره گفته که به دلیل نبود مدرک و البته این موضوع که برخی از این مدعیان از حرف های خود درباره قلعه نویی «اظهار پشیمانی» کرده اند، قلعه نویی تبرئه شده است.

اما چه کسانی از اظهارات خود علیه قلعه نویی اظهار پشیمانی کرده اند؟! می توان حدس زد مهدی رحمتی و ایمان موسوی این پشیمان ها هستند. اولی که در هفته های اخیر سعی کرد اختلافاتش با سرمربی آبی ها را کمتر کند و دومی هم در گفت و گو با رسانه ها تلویحا حرف های خود را پس گرفته بود. البته به نظر نمی آید حسین کعبی «اظهار پشیمانی» کرده باشد.

به هر حال این پرونده در حالی بسته شد که جواد نکونام همچنان بر سر حرف های خود درباره امیر قلعه نویی هست. او هم اظهار پشیمانی می کند یا اینکه مدرک و دلیلی ندارد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر