jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۲۰۰۸   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۰

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز دهم شهریور ماه را اینجا ببینید.

اشکان و گوچی برای چه با همه قهر کردند؟!+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی، روزنامه های ورزشی امروز خبرهای متنوعی دارند. خبر ورزشی از قهر اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد با کاربران ایرانی نوشته اند و اینکه دیگر آنها برای کاربران صفحات اجتماعی خود پیام نمی گذارند چرا که توهین های زیادی از آنها دریافت کرده اند. روزنامه نود هم از جدایی آندرانیک تیموریان از استقلال در نیم فصل و پیوستن او به لیگ قطر خبر داده است. مابقی تیترهای روزنامه های ورزشی را اینجا می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها