jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۵۳۶   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۸

جام جم ورزشی: ستاره نامدار تیم ملی بسکتبال اسپانیا در دیدار برابر ایران عنوان بهترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد.

گاسول، امتیازآورترین بازیکن  اسپانیا و ایران

پائو گاسول که فصل خوبی را در رقابتهای حرفه‌ای NBA به همراه لس آنجلس لیکرز سپری نکرده بود در نخستین دیدار تیم ملی کشورش در جام جهانی 2014 خوش درخشید و ستاره ماتادورها در بازی برابر ایران لقب گرفت. این بازیکن با کسب 33 امتیاز، 8 ریباند و تاثیرگذاری 34 بهترین بازیکن میدان شد. برادرش مارک گاسول هم با کسب 15 امتیاز و 10 ریباند دومین بازیکن موثر تیم ملی اسپانیا شناخته شد.

ستاره تیم ملی ایران در این بازی مهدی کامرانی بود که 18 امتیاز و 3 ریباند را به نام خود ثبت کرد. حامد حدادی هم با 16 امتیاز و 15 ریباند به کار خود پایان داد. او بیشترین ریباند را در بین بازیکنان حاضز در میدان انجام داد.

تیم ملی بسکتبال ایران در نخستین بازی خود در جام جهانی 2014 با حساب 90 بر 60 مقابل اسپانیا شکست خورد.

مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر