jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۵۳۶   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۸

جام جم ورزشی: ستاره نامدار تیم ملی بسکتبال اسپانیا در دیدار برابر ایران عنوان بهترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد.

گاسول، امتیازآورترین بازیکن  اسپانیا و ایران

پائو گاسول که فصل خوبی را در رقابتهای حرفه‌ای NBA به همراه لس آنجلس لیکرز سپری نکرده بود در نخستین دیدار تیم ملی کشورش در جام جهانی 2014 خوش درخشید و ستاره ماتادورها در بازی برابر ایران لقب گرفت. این بازیکن با کسب 33 امتیاز، 8 ریباند و تاثیرگذاری 34 بهترین بازیکن میدان شد. برادرش مارک گاسول هم با کسب 15 امتیاز و 10 ریباند دومین بازیکن موثر تیم ملی اسپانیا شناخته شد.

ستاره تیم ملی ایران در این بازی مهدی کامرانی بود که 18 امتیاز و 3 ریباند را به نام خود ثبت کرد. حامد حدادی هم با 16 امتیاز و 15 ریباند به کار خود پایان داد. او بیشترین ریباند را در بین بازیکنان حاضز در میدان انجام داد.

تیم ملی بسکتبال ایران در نخستین بازی خود در جام جهانی 2014 با حساب 90 بر 60 مقابل اسپانیا شکست خورد.

مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها