jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۱۷۳   ۰۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۷

کروش در انتظار تماس از ایران

«مخالفت وزیر» همچنان در ذهن کارلوس!

جام جم ورزشی: مسئولان فدراسیون فوتبال به دنبال تمدید ویزای کار سرمربی پرتغالی هستند.

«مخالفت وزیر» همچنان در ذهن کارلوس!

پس از اینکه روز گذشته کارلوس کروش، سرمربی پرتغالی تیم ملی به بهانه به پایان رسیدن ویزایش تهران را به مقصد دوبی ترک کرد، مسئولان فدراسیون با ارسال مدارک کی‌روش به نهادهای ذیربط، طی این روزها در تلاش هستند تا از از این لحاظ مشکل را حل کرده و ویزای کار کی‌روش را تمدید کنند.

همچنین از دوبی خبر می‌رسد که کروش در انتظار تماس مسئولان فدراسیون فوتبال از جمله علی کفاشیان است تا در صورت نهایی شدن قرارداد، به سرعت برای امضای آن به تهران بازگردد.

همچنین سرمربی پرتغالی در نشستی خصوصی اعلام کرده است اگر تا دوشنبه از تماس مسئولان فدراسیون فوتبال ایران خبری نشود این موضوع بدان معنا خواهد بود که مخالفت وزیر ورزش ایران جدی بوده و به نظر می‌رسد دیگر تمدید قراردادی در کار نخواهد بود.

بر همین اساس کروش قرار است در صورتی که مسئولان فدراسیون با وی تماس نگیرند، دوشنبه دوبی را به مقصد لیسبون پرتغال ترک کند.

فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر