jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۱۶۶   ۰۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۵

جام جم ورزشی : روز گذشته محمد قاضی و میلاد فخرالدینی در جریان دیدار استقلال و گسترش فولاد با هم درگیری پیدا کردند.

استقلالی هایی که با هم قهر نیستند

به گزارش جام جم ورزشی ، این خبر را روز گذشته برخی از خبرگزاری ها پوشش دادند اما این دو در تمرینات امروز استقلال که کمپ حجازی برگزار شد برخورد گرم و صمیمانه ای با یکدیگر داشتند.

- در این تمرین هرائر مگویان به دلیل حضور در تیم ملی ارمنستان، جاسم کرار به دلیل حضور در کلینیک باشگاه، یعقوب کریمی و علیرضا رمضانی به دلیل حضر در تیم ملی امید حاضر نبودند.

- تمرین آبی‌ پوشان ساعت 11:30 برگزار شد و بازیکنان استقلال در ابتدای این تمرین به دویدن پرداختند و سپس تمرینات سبکی را پشت سر گذاشتند. در نهایت نیز فوتبال درون گروهی در دستور کار قرار گرفت.

- سرمربی استقلال با ده دقیقه تاخیر در این تمرین حاضر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر