jamejamonline
سیاسی قوه قضائیه کد خبر: ۷۱۱۱۱۷   ۰۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۱

رئیس کل دادگستری استان تهران دلایل طولانی شدن روند صدور حکم پرونده "م.ر" را اعلام کرد.

دلایل طولانی شدن زمان صدور حکم "م.ر"

غلامحسین اسماعیلی در پاسخ به پرسش مهر درباره اینکه قرار بود حکم دادگاه تا پایان مرداد صادر شود اما با گذشت یک هفته از این تاریخ هنوز حکمی صادر نشده است، گفت: این موضوع از سوی قاضی پرونده اعلام شده و من از آن اطلاعی ندارم.

وی افزود: حجم پرونده و به اتفاق نظر رسیدن در کار جمعی از دلایلی است که باعث طولانی شدن زمان رسیدگی و صدور حکم در این دسته از پرونده ها می شود.

رئیس کل دادگستری استان تهران ادامه داد: پس از صدور رای و تایپ به طرف های پرونده اعلام می شود اما رای دادگاه بدوی را نمی توانیم اعلام کنیم.

نام "م.ر" برای نخستین بار از سوی جعبه سیاه پرونده اختلاس از بیمه ایران مطرح شد و پس از آن دادسرای تهران اعلام کرد پرونده این مقام دولت دهم با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده است.

چندی قبل نخستین جلسه رسیدگی به پرونده با حضور "د.س" و "ج. الف" دو متهم اصلی پرونده اختلاس از بیمه ایران و استانداری در شعبه 76 برگزار شد.

17 خرداد هم،دومین جلسه رسیدگی به اتهامات "م. ر" در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

در جلسه محاکمه که به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی برگزار شد، "م. ر" به همراه وکیلش به دفاع در خصوص اتهامات مطرح شده پرداختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر