jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۱۰۹۱   ۰۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۹

جام جم ورزشی: محمدرضا خلعتبری هنوز بابت خط خوردن شوکه کننده نامش از فهرست تیم ملی ایران برای اعزام به جام جهانی بسیار ناراحت است.

خلعتبری بالاخره حرف دلش را زد

به گزارش جام جم ورزشی ، او پس از این اتفاق حاضر نشد علیه کی روش حرفی نزند چرا که نمی خواست پس از جام جهانی حتی جام ملت های آسیا را از دست بدهد. اما او اکنون با کنار گذاشتن احتیاط حرف دلش را درباره کی روش می زند. وی که به نظر می رسید بسیار مایل است که کی روش دیگر به ایران برنگردد گفت: بودن یا نبودن کی روش اصلا مهم نیست و موفقیت تیم ملی مهم است و ما دیدیم که در جام جهانی آن یک امتیازی که همیشه می آوردیم را گرفتیم و باید بگویم مربیان خوبی مانند فرکی در داخل داریم که شاید موفق تر بتوانند عمل کنند و امیدوارم اگر به تیم ملی بازگشتم بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر