jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۰۷۶۸   ۰۷ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۴

جام جم ورزشی: بریز و بپاش های تیم سلطنتی لالیگای اسپانیا تمامی ندارد. آنها باز هم یکی دیگر از بهترین بازیکنان دنیا را به خدمت گرفتند.

ستاره بزرگ به تور رئال مادرید افتاد

به گزارش جام جم ورزشی ،رادامل فالکائو. این دومین کلمبیایی بزرگ رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات به شمار می رود. سران دو باشگاه موناکو و رئال مادرید عصر پنجشنبه در مونت کارلو بر سر انتقال رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی به رئال مادرید به توافق رسیدند. فالکائو در حالی راهی رئال می شود که در هفته های ابتدایی لوشامپیونه فرانسه برای موناکو خوش درخشیده بود.

به گفته تانکردی پالمری خبرنگار روزنامه گاتزتا و سی ان ان، فالکائو با رقم 20 میلیون یورو و به مدت یک فصل به صورت قرضی از موناکو به رئال مادرید پیوست.

جزئیات این قرارداد هنوز منتشر نشده است اما قهرمان اروپا بالاخره یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر جهان را به خدمت گرفت تا در این فصل ستاره های تیم خود اضافه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر