jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۰۲۵۱   ۰۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۷

جام جم ورزشی: سرپرست استقلال با تکذیب خبر قهر جاسم کرار می‌گوید کرار با اجازه از مسئولان استقلال در تمرین ریکاوری حاضر نشده است.

آغاز حاشیه سازی مهاجم عراقی برای استقلال؟

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت استقلال، میرشاد ماجدی در باره‌ی شرایط تیمش بعد از پیروزی برابر پیکان گفت: به لحاظ روحی روانی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌بریم. بعد از بازی یک تمرین ریکاوری و یک جلسه تمرین در حضور تمامی بازیکنان به جز خسرو حیدری انجام دادیم. روند تمرینات بسیار خوب است و تمام تمرکز تیم روی بازی روز جمعه با گسترش فولاد معطوف شده است.

سرپرست استقلال در خصوص شرایط خسرو حیدری عنوان کرد: کادر پزشکی در تلاش است تا هر چه سریعتر مشکل خسرو حیدری را حل کند و او را به بازی روز جمعه برساند. رسیدن یا نرسیدن حیدری به بازی آینده‌ی تیم هنوز مشخص نیست.

ماجدی با تکذیب دلخوری کرار به دلیل فراهم نشدن منزل از مسئولان استقلال و قهر یک روزه‌ی او بیان کرد: این موضوعات شیطنت رسانه‌ای است. کرار و فروزان هر دو با اجازه‌ی قبلی و برای رسیدگی به امور شخصی در تمرین ریکاوری حاضر نشدند و این صحبتها صحت ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر