jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۰۲۵۱   ۰۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۷

جام جم ورزشی: سرپرست استقلال با تکذیب خبر قهر جاسم کرار می‌گوید کرار با اجازه از مسئولان استقلال در تمرین ریکاوری حاضر نشده است.

آغاز حاشیه سازی مهاجم عراقی برای استقلال؟

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت استقلال، میرشاد ماجدی در باره‌ی شرایط تیمش بعد از پیروزی برابر پیکان گفت: به لحاظ روحی روانی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌بریم. بعد از بازی یک تمرین ریکاوری و یک جلسه تمرین در حضور تمامی بازیکنان به جز خسرو حیدری انجام دادیم. روند تمرینات بسیار خوب است و تمام تمرکز تیم روی بازی روز جمعه با گسترش فولاد معطوف شده است.

سرپرست استقلال در خصوص شرایط خسرو حیدری عنوان کرد: کادر پزشکی در تلاش است تا هر چه سریعتر مشکل خسرو حیدری را حل کند و او را به بازی روز جمعه برساند. رسیدن یا نرسیدن حیدری به بازی آینده‌ی تیم هنوز مشخص نیست.

ماجدی با تکذیب دلخوری کرار به دلیل فراهم نشدن منزل از مسئولان استقلال و قهر یک روزه‌ی او بیان کرد: این موضوعات شیطنت رسانه‌ای است. کرار و فروزان هر دو با اجازه‌ی قبلی و برای رسیدگی به امور شخصی در تمرین ریکاوری حاضر نشدند و این صحبتها صحت ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر