jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۹۴۰   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۵

جام جم ورزشی: اتومبیل وارداتی بالای قیمت 8 میلیارد تومان می خواهید؟! برای این کار می توانید به یکی از فوتبالیست های سابق تیم ملی مراجعه کنید.

معامله 3 میلیاردی فوتبالیست مشهور برای خودروی وارداتی

به گزارش جام جم ورزشی، این فوتبالیست سابق تیم ملی و یکی از تیم های مطرح پایتخت چندی پیش در گفت و گویی از این گفته بود درآمد چندانی از راه فوتبال ندارد! این فوتبالیست حتی برای دریافت مطالباتش از باشگاه چند بار با مسئولان باشگاه سابقش درگیری پیدا کرده بود اما حالا یکی از بزرگ ترین معامله کنندگان خودروی وارداتی در تهران شده است! اتومبیل هایی که او خرید و فروش می کند کمتر از یک میلیارد نیستند.

او اخیرا یک معامله سه میلیارد تومانی بر سر فروش یک خودور داشته است. البته اینکه این فوتبالیست اتومبیل خرید و فروش می کند اصلا جای اشکال نیست اما ماجرا وقتی اشکال دار می شود که او با مظلوم نمایی در رسانه ها بخواهد بگوید از فوتبال درآمد چندانی نداشته است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها