jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۸۱۶   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۱:۴۱

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در صفحه اجتماعی اش خبر داده که از ایران با وی تماس گرفته اند.

تماس مشکوک از داخل ایران با برانکو ایوانکوویچ+عکس

برانکو ایوانکوویچ در صفحه اجتماعی اش نوشته است:«از ایران تماس تلفنی داشتم. شاید وقت آن باشد که یک بار دیگر به خانه دومم برگردم.»

به نظر می رسد که یک باشگاه لیگ برتری با برانکو تماس گرفته باشد. برخی اخبار درگوشی نام این باشگاه را پیکان می دانند و برخی گفته اند که برانکو به پرسپولیس خواهد رفت اما اینکه کدام باشگاه با وی تماس گرفته هنوز مشخص نیست. در هر حال یک نکته مهم وجود دارد و آن بحث مالیات قرارداد برانکو با فدراسیون فوتبال ایران در سال ۸۵ است که همیشه مانع حضور وی در ایران بوده است.

این مالیات چیزی حدود ۵۰۰ میلیون تومان است. برانکو زمانی که حدود دو سال پیش سرمربی تیم الاتفاق عربستان بود و این تیم با استقلال تهران همگروه بود به همین دلیل نتوانست به ایران بیاید.

آخرین تیمی که برانکو سرمربی اش بوده دینامو زاگرب بوده است.(سایت نود)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها