jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۹۴۳۵   ۰۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۷

جام جم ورزشی: این عکس می تواند زیباترین تصویر دنیا برای طرفداران ملوان باشد. اینکه آنها دو نسل متفاوت ملوان را در یک قاب و آن هم در جایی ببینند که تا امروز هیچ بازیکن ایرانی به آنجا نرسیده است.

اولین ملوانی تاریخ در باشگاه اتلتیکومادرید+عکس

سعید عزت اللهی و پدرش نادر عزت اللهی بعد از رسیدن به مادرید، با پیراهن و پرچم باشگاه آتلتیکو مادرید عکس یادگاری گرفتند تا یکروز قبل از امضای قرارداد، سعید تشریفات مربوط به این کار را انجام داده باشد!

هاقبک جوان ملوان و تیم ملی جوانان، با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرامش حسابی از پدرش تعریف کرده و از اینکه پدرش در روز تولدش کنار بوده، خدا را شکر کرده است.

این عکس تا امروز بیشتر از 500 لایک خورده است.(ای اسپورت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها