jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۹۷۷   ۰۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۳

جام جم ورزشی: در قرارداد جدید کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران بند جالبی گنجانده شده است.

بند عجیب در قرارداد کارلوس کی روش

پیش از این حواشی زیادی پیرامون امتناع سرمربی تیم ملی از پوشیدن البسه آل اشپورت به وجود آمده بود که در نهایت طرفین بعد از برگزاری چند جلسه و سبک و سنگین کردن پیشنهادات به توافق رسیدند و کی‌روش حاضر شد از این برند آلمانی استفاده کند اما فدراسیون فوتبال می‌خواهد این بار مانع از وقوع این اتفاقات شود. از این رو در قرارداد جدید کی‌روش که قرار است روز دوشنبه به امضا طرفین برسد این بند به صورت ویژه لحاظ شده است. به گزارش مهر بر خلاف صحبت‌های قبلی که عنوان شده بود کی‌روش می‌خواهد برای خودش اسپانسر شخصی بگیرد، دیگر چنین اجازه‌ای مطابق قرارداد به او نمی‌دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر