jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۵۹۸   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۷

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری صحبت‌های خود را در مورد بازی با پیکان عنوان کرد.

تمجید قلعه نویی از ابراهیم زاده در کنفرانس خبری

به گزارش جام جم ورزشی؛ امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان اظهار داشت: روز پزشک را به پزشکان عزیز ایران چه داخل و چه خارج تبریک می گویم. آنها زحمات زیادی می کشند که جای تقدیر و تشکر دارد و واقعا می بینم زمان هایی بوده که پزشک مربوطه هزینه های عمل خود را نگرفته اند. از سوی دیگر به دسکتر سمیعی و پروفسور خدا دوست نیز تبریک می گویم که کلینیک چشم پزشکی راتاسیس و رایگان کار می کرد.

وی افزود: منصور ابراهیم زاده مربی بزرگ و خوش اخلاق و فنی است و سال گذشته کمی بدشانسی آورد اما هر جا بوده فوتبال را علمی کار کرده است. بازی فردا هم دو بخش دارد که بازی سختی است و بخش دوم نیز تقابل مربیانی است که فوتبال زیبا بازی می کند. ما فیلم بازی با گسترش را آنالیز کردیم و آنها می دانند که به زمان خودش به حمله اضافه می شوند اما خوشحالم که تیم ما روحیه خوبی پیدا کرده و تا دقایق آخر فعل خواستن در وجود بازیکنان هست.

وی تاکید کرد: برایم مهم است که همه برای تیم باشند و همه برای بردن تلاش کنند و فکر می کنم این مسائل در تیم ما وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها