jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۵۸۷   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۸

جام جم ورزشی: تماس‌های مشکوکی با بعضی از پرسپولیسی‌ها گرفته شده و از آن‌ها درخواست کمک مالی شده است!

تماس‌های مشکوک خارجی با برخی پرسپولیسی‌ها

در روزهایی که پرسپولیس یک بازی حساس مقابل پدیده خراسان در پیش دارد،تماس‌های مشکوکی با بعضی از بازیکنان و اعضای تیم فوتبال این باشگاه گرفته شده که در این تماس‌ها از این افراد به دلایل گوناگون تقاضای کمک‌های نقدی شده است!

فرد یا افرادی که این تماس‌ها را با تلفن‌های اعتباری برقرار می‌کنند در صحبت‌های‌شان با پرسپولیسی‌ها خودشان را مسئولان سازمان لیگ معرفی کرده و شماره افرادی مثل علی دایی یا حسین هدایتی را درخواست می‌کنند!

گفته می‌شود پیش از این هم نمونه‌هایی از این گونه رفتارهارها از سوی افراد مشکوکی انجام می‌شد که مدتی از تحرکات آن‌ها خبری نبود اما حالا این فعالیت‌ها از سر گرفته شده است.

فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها