jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۵۶۳   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۴

جام جم ورزشی: اگرچه خیلی ها حضور مهرداد پولادی را در باشگاه های قطری قطعی می‌ دانند اما به نظر می‌ رسد باشگاه پرسپولیس برای توافق با این بازیکن همچنان در تکاپوست.

امیدواری عجیب پرسپولیس به بازگشت پولادی

مهرداد پولادی طبق اعلام رسمی رسانه های ایرانی و قطری با باشگاه الشحانیه قطر به توافق رسیده است و فصل آینده در این تیم قطری بازی خواهد کرد، اگرچه او هنوز یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. اما نکته اینجاست که مسئولان پرسپولیس گویا از طریق مدیربرنامه های او همچنان امیدوارند تا راه او را از قطر به ورزشگاه درفشی فر کج کنند.

بی گمان به همین دلیل است که هیچ کدام از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و به ویژه سخنگوی باشگاه زیربار شکایت سرخپوشان به فیفا نمی‌ رود و همچنان در مصاحبه هایش به گونه ای صحبت می‌ کند که گویی امیدوار است تا باز هم شاهد بازگشت این بازیکن ملی‌پوش به جمع سرخپوشان باشند. حال باید منتظر ماند و دید مهرداد پولادی طبق پیش‌بینی های مسئولان پرسپولیس و به ویژه علی دایی به این تیم برمی گردد یا پرسپولیسی ها مثل تجربه ای که برای سیدجلال حسینی و خلعتبری پیش آمد بازنده این نقل و انتقال خواهد بود؟

ورزش3

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها