jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۵۶۳   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۴

جام جم ورزشی: اگرچه خیلی ها حضور مهرداد پولادی را در باشگاه های قطری قطعی می‌ دانند اما به نظر می‌ رسد باشگاه پرسپولیس برای توافق با این بازیکن همچنان در تکاپوست.

امیدواری عجیب پرسپولیس به بازگشت پولادی

مهرداد پولادی طبق اعلام رسمی رسانه های ایرانی و قطری با باشگاه الشحانیه قطر به توافق رسیده است و فصل آینده در این تیم قطری بازی خواهد کرد، اگرچه او هنوز یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. اما نکته اینجاست که مسئولان پرسپولیس گویا از طریق مدیربرنامه های او همچنان امیدوارند تا راه او را از قطر به ورزشگاه درفشی فر کج کنند.

بی گمان به همین دلیل است که هیچ کدام از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و به ویژه سخنگوی باشگاه زیربار شکایت سرخپوشان به فیفا نمی‌ رود و همچنان در مصاحبه هایش به گونه ای صحبت می‌ کند که گویی امیدوار است تا باز هم شاهد بازگشت این بازیکن ملی‌پوش به جمع سرخپوشان باشند. حال باید منتظر ماند و دید مهرداد پولادی طبق پیش‌بینی های مسئولان پرسپولیس و به ویژه علی دایی به این تیم برمی گردد یا پرسپولیسی ها مثل تجربه ای که برای سیدجلال حسینی و خلعتبری پیش آمد بازنده این نقل و انتقال خواهد بود؟

ورزش3

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر