jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۵۴۶   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۹

جام جم ورزشی : پس از اینکه علی کریمی، علی دایی را به چالش سطل آب یخ دعوت کرد بسیاری می گویند که علی دایی هرگز سطل آب یخ را روی سرش خالی نمی کند.

چراغ سبز دایی به پیشنهاد خیرخواهانه کریمی

به گزارش جام جم ورزشی، اما شاید علی کریمی این کار را واقعا بکند! علی دایی وقتی ماجرای سطل یخ را شنید فقط نیشخندی زد و ترجیح داد در مورد شوخی کریمی فعلا سکوت کند. دایی که قبلا نیز در مورد کریمی صحبت کرده بود در مورد حرکت جدید جادوگر گفت: من هیچ وقت با علی مشکلی نداشتم... در مورد ماجرای چالش یخ هم باید خودم ببینم چه اتفاقی افتاده و این قضیه را بررسی کنم... ان شاء ا... ما هم توی کارهای خیر بتونیم نقشی داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها