jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۴۹۹   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۱

جام جم ورزشی : موج حرکت چالش سطل آب یخ از سراسر دنیا به ایران هم رسید تا این حرکت جالب بهانه ای برای آشتی علی دایی و علی کریمی شود.

دعوت علی کریمی از علی دایی برای چالش سطل آب یخ!+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، چالش سطل آب یخ از اروپا شروع شد. این حرکت خیریه به منظور حمایت از بیماران اسکلروز انجام می شود و باعث می شود نگاه ها به سمت این بیماری ناشناخته معطوف شود. کریستیانو رونالدو ، لیونل مسی و بسیاری دیگر از فوتبالیست های مطرح دنیا این کار را انجام دادند. هر فردی که روی سرش آب یخ می ریخت باید سه نفر دیگر را به این کار دعوت می کرد.

علی کریمی نیز خود را در معرض چالش سطل آب یخ قرار داد. وی در ویدیویی که در اینستاگرام خود منتشر کرده رو به دوربین می گوید: "من علی کریمی هستم و این چالش آب یخه. و آقایان مازیار فلاح، رضا عطاران و علی دایی را به این چالش دعوت می کنم. " علی کریمی با این بردن نام علی دایی پالس مثبت را به وی برای آشتی کردن داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها