jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۲۲۰   ۳۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۳

مدیرورزشی باشگاه اوساسونا خبر علاقه این باشگاه به کریم انصاری فرد را تایید کرد.

تایید علاقه اوساسونا به کریم انصاری‌فرد

کریم انصاری فرد مهاجم جوان تیم ملی ایران روز گذشته برای مذاکره با چند تیم اسپانیایی وارد این کشور شده است. انصاری فرد که پیش از این اعلام کرده بود می خواهد این فصل را در اروپا بازی کند، مورد توجه چند تیم اسپانیایی از جمله اوساسونا و رئال ساراگوسا قرار گرفته است.

خاویر زابالتا مدیرورزشی باشگاه اوساسونا درباره جذب کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی ایران گفت: باشگاه می‌خواهد تا شروع رقابت‌های دسته دو اسپانیا تمامی نقاط ضعف خود را برطرف سازد. یکی از نقاط ضعف ما خط حمله است و نیاز داریم هر طور شده تا قبل از پایان نقل و انتقالات تابستانی یک مهاجم جذب کنیم. کریم انصاری فرد یکی از گزینه‌های ما برای خط حمله است. در حال بررسی شرایط جذب این بازیکن هستیم و دوست داریم انصاری‌فرد را برای فصل جدید لیگ دسته دو اسپانیا در ترکیب خود داشته باشیم.

کریم انصاری فرد و کانه دو مهاجمی هستند که باشگاه اوساسونا درحال مذاکره با آنهاست تا یکی را در روز‌های باقی‌مانده به ترکیب خود اضافه کند.

جواد نکونام هافبک تیم ملی ایران نیز تقریبا دو هفته پیش با امضای قراردادی دو ساله به عضویت تیم اوساسونا درآمده بود.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها