jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۲۲۰   ۳۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۳

مدیرورزشی باشگاه اوساسونا خبر علاقه این باشگاه به کریم انصاری فرد را تایید کرد.

تایید علاقه اوساسونا به کریم انصاری‌فرد

کریم انصاری فرد مهاجم جوان تیم ملی ایران روز گذشته برای مذاکره با چند تیم اسپانیایی وارد این کشور شده است. انصاری فرد که پیش از این اعلام کرده بود می خواهد این فصل را در اروپا بازی کند، مورد توجه چند تیم اسپانیایی از جمله اوساسونا و رئال ساراگوسا قرار گرفته است.

خاویر زابالتا مدیرورزشی باشگاه اوساسونا درباره جذب کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی ایران گفت: باشگاه می‌خواهد تا شروع رقابت‌های دسته دو اسپانیا تمامی نقاط ضعف خود را برطرف سازد. یکی از نقاط ضعف ما خط حمله است و نیاز داریم هر طور شده تا قبل از پایان نقل و انتقالات تابستانی یک مهاجم جذب کنیم. کریم انصاری فرد یکی از گزینه‌های ما برای خط حمله است. در حال بررسی شرایط جذب این بازیکن هستیم و دوست داریم انصاری‌فرد را برای فصل جدید لیگ دسته دو اسپانیا در ترکیب خود داشته باشیم.

کریم انصاری فرد و کانه دو مهاجمی هستند که باشگاه اوساسونا درحال مذاکره با آنهاست تا یکی را در روز‌های باقی‌مانده به ترکیب خود اضافه کند.

جواد نکونام هافبک تیم ملی ایران نیز تقریبا دو هفته پیش با امضای قراردادی دو ساله به عضویت تیم اوساسونا درآمده بود.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها