Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۷۲۷۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۸

جام جم ورزشی: سایت AFC گل کریم باقری به کره جنوبی در جام ملت‌های 2000 را یکی از زیباترین تاریخ این رقابت‌ها انتخاب کرد.

گل کریم باقری در جمع برترین گل‌های تاریخ فوتبال آسیا+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC که مدت‌هاست بخش ویژه‌ای را برای جام ملت‌های آسیا تدارک دیده در قسمتی گل‌های برتر تاریخ این رقابت‌ها را بررسی می‌کند.

این سایت گل کریم باقری به کره جنوبی در جام ملت‌های 2000 لبنان را یکی از زیبا‌ترین گل‌های تاریخ این رقابت‌ها انتخاب کرد و نوشت هر چند ژاپن موفق شد با گل‌های زیبا فاتح جام ملت‌های 2000 لبنان شود، اما بازیکنان دیگری نیز بودند که توانستند در این جام گل‌های خیره‌کننده‌ای را به ثمر برسانند. یکی از این بازیکنان کریم باقری بود که توانست برابر کره جنوبی با شوتی سنگین و دیدنی یکی از گل‌های برتر تاریخ این رقابت‌ها را به ثمر برساند.

تیم ملی ایران اگر چه با گل کریم باقری از کره جنوبی پیش افتاد اما دو گل از بازیکنان کره باعث شد تا ایران شکست بخورد و نتواند به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها راه یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر