jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۹۲۹   ۲۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۴

جام جم ورزشی:در دیدار ملوان و پرسپولیس داوری سوت می زند که گویا برای پرسپولیسی ها خیلی خوش یمن است.

داور خوش یمن برای پرسپولیسی ها!

به گزارش جام جم ورزشی ، قضاوت دیدار پرسپولیس و ملوان بر عهده حسین زرگر است و رضا سخندان و محمدرضا ابوالفضلی کمک‌های او در این مسابقه هستند. اگر به خرافات اعتقاد دارید یا برای‌تان جالب است، بهتر است بدانید که سال گذشته حسین زرگر دو بازی پرسپولیس را قضاوت کرد که پرسپولیس هر دو بازی را برد.
پرسپولیس با قضاوت زرگر مس کرمان را در تهران شکست داد که البته آن بازی خیلی پر حرف و حدیث از آب در آمد و محمود یاوری، سرمربی وقت مس کرمان به شدت از داوری انتقاد کرد. او روی هر دو گلی که پرسپولیس زد معترض بود. در بازی دومی هم که حسین زرگر برای پرسپولیسی ها سوت زد، قرمزها موفق شدند سایپا را در ورزشگاه آزادی با یک گل شکست دهند. در واقع پرسپولیس در بازی‌هایی که زرگر برایش سوت زده، حتی گل هم نخورده است. اما زرگر سال گذشته یک بازی را هم برای حریف روز چهارشنبه پرسپولیس یعنی ملوان داوری کرد. در آن بازی ملوان در مقابل ذوب آهن به تساوی یک بر یک رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها