jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۳۵۶   ۲۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۷

جام جم ورزشی : در یکی از بازی های لیگ برتری اتفاق بسیار جالبی افتاد.

وقتی یک تماشاگر ضربه آزاد را نواخت+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته در آغاز رقابت های لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار شد که در یکی از مهم ترین دیدارها تاتنهام به مصاف تاتنهام رفت و این تیم را با یک گل شکست داد. اما صحنه بسیار مهم و دیدنی این دیدار وقتی بود که تاتنهامی صاحب یک ضربه آزاد شدند. هنگامی که کریستیان اندرسن بازیکن دانمارکی تاتنهام برای زدن ضربه آزاد پشت توپ قرار گرفت اتفاق بسیار نادری افتاد. یکی از تماشاگران خود را به زحمت به میان زمین مسابقه رساند و به توپی که قرار بود اندرسن با ضربه آزاد بزند شوت زد! این توپ به بیرون رفت و به دلیل حضور این تماشاگر متخلف بازی برای لحظاتی متوقف شد. نیروهای امنیتی این تماشاگر را به بیرون از زمین بردند. این یکی از معدود دفعات بود که یک تماشاگر ضربه آزاد می زند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها