jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۶۲۰۵ ۲۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی دولت با اعلام این‌که یارانه متولدین جدید و معوقات یارانه‌ای آنها را پرداخت خواهیم کرد، گفت: همه مواردی که در قانون پیش‌بینی شده و حقی برای خانواده‌هاست، پرداخت خواهد شد و هیچ حقی را ضایع نخواهیم کرد.

به گزارش مهر، محمدباقر نوبخت در حاشیه اجلاس روسای بیمارستان‌های دولتی کشور در پاسخ به این پرسش که سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرده است «اعتباری برای پرداخت یارانه متولدین جدید ندارد» افزود: این جمله را اگر مسئولان سازمان هدفمندی گفته باشند، رد می‌کنم.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور در پاسخ به این پرسش که آیا معوقه یارانه متولدین جدید پرداخت خواهد شد، تاکید کرد: قطعا برای پرداخت همه مطالبات آنها اقدام خواهیم کرد و همه مواردی که در قانون پیش‌بینی شده و حقی برای خانواده‌هاست پرداخت خواهد شد و هیچ حقی را ضایع نخواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر