jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۰۰۹   ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۵

جام جم ورزشی: ذخیره‌های پرسپولیس در دیداری دوستانه برابر تیم خونه به خونه، نتیجه را واگذار کردند.

شکست پرسپولیس مقابل خونه به خونه!

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بازیکنان اصلی در بازی با ذوب آهن، تمرینات ریکاوری را در دستور کار قرار دادند و بازیکنان ذخیره نیز در دیداری دوستانه به مصاف تیم خونه به خونه رفتند که با نتیجه دو بر یک مغلوب شدند.

شرایط پرسپولیس در این بازی به شکلی بود که برای کامل کردن ترکیب یازده نفره خود از اعضای کادر فنی و حتی بازیکنان ترکیب اصلی استفاده کرد. در این میان میثم حسینی تک گل سرخپوشان را به ثمر رساند و عباس‌زاده هم که در جریان بازی با ذوب آهن ضربه خورده بود با توجه به اینکه با عوارض پزشکی روبرو نبود، با وجود دردی که داشت، بازی کرد.

گفتنی است؛ سرخپوشان با توجه به اینکه روز چهارشنبه باید در انزلی به مصاف ملوان بروند، فردا استراحت ندارند و از ساعت 17:30 تمرین خواهند داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها