jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۵۷۳۱ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با معاون امور هنری خود از اجرای خیریه نمایش «باغ دلگشا» به کارگردانی پری صابری در تالار وحدت دیدن کرد.

به گزارش مهر، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیش از اجرا، در گفت‌و‌گو با پری صابری نویسنده و کارگردان نمایش «باغ دلگشا»، از کم و کیف این نمایش مطلع شد.

جنتی پس از پایان اجرای نمایش به دعوت پری صابری روی صحنه رفت و ضمن قدردانی از کارگردان و گروه نمایش گفت: این نمایش، مانند آثار پیشین خانم صابری، اثری به‌یادماندنی است. «باغ دلگشا» با نمایشنامه‌ای زیبا و اجرایی زیباتر، جزو آثاری است که من همیشه دوست داشتم در ایران اجرا شود. در این نمایش، مفاهیم بلند عرفانی و میراث فرهنگی دیرینه ما در شخصیت سعدی که خود از مفاخر ادبیات فارسی است، متبلور و متجسم شده است.

او همچنین اظهار امیدواری کرد که با حمایت دولت تدبیر و امید تالارهای متعددی برای اجرای آثار هنری ساخته شود.

مدیر موسسه خیریه «محک» نیز پس از پایان اجرای نمایش «باغ دلگشا» که به نفع کودکان مبتلا به سرطان اجرا شد، توضیحاتی درباره فعالیت‌های این موسسه ارائه داد.

احمد مسجدجامعی رئیس شورای شهر تهران، کاظمی مشاور اقتصادی وزیر ارشاد، کمال خرازی وزیر اسبق امور خارجه، حسین طاهری مدیرکل هنرهای نمایشی، ایرج راد مدیرعامل خانه تئاتر و مجید جوزانی مدیر پردیس تئاتر تهران از دیگر مخاطبان این اجرای خیریه بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر