jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۰۵۰۵۱ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۴

هنوز زود است که افکار عمومی، حادثه تلخ سقوط هواپیمای مسافربری سپاهان را فراموش کند؛ هواپیمایی که سه روز قبل با 48 سرنشین در نزدیکی‌ فرودگاه مهرآباد تهران سقوط کرد و 39 کشته بر جای گذاشت.

در جستجوی مسافر جامانده از پرواز طبس

اما در این بین، یکی از مسافران این هواپیمای مرگ، از پرواز جاماند و احتمالا باید به همین دلیل، او را خوش شانس ترین شهروند سال بدانیم.

این فرد باید حرف‌های جالب و احساس متفاوتی با همه ما داشته باشد؛ احساس انسانی که قاعدتا باید زنده نمی‌ماند، ولی ‌اکنون صحیح و سالم است و شاید به همین دلیل هم، الان باید خیلی خوب، قدر کوچک ترین لحظه‌های زندگی‌اش را بداند.

خودمان هم خوب می‌دانیم که گفت‌وگو با این شهروند از مرگ رسته، می‌تواند پر از نکات جالب و خواندنی باشد ولی در این میان فقط، یک اشکال کوچک وجود دارد. در این چند روز هرچه تلاش کردیم نتوانستیم نام و نشانی این مسافر جامانده از پرواز را پیدا کنیم.

حتی سازمان هواپیمایی کشوری هم ردی از این مسافر نداشت و در این شرایط، تنها کاری که از دستمان برمی‌آمد این است که با صراحت اعلام کنیم اگر حالا همین فرد در حال خواندن این مطلب است یا کسی از نام و نشان این مسافر خوش اقبال خبر دارد، به روزنامه خبر بدهد و برای به ثمر نشستن این مصاحبه کمکمان کند.

آوید طالبیان -‌ گروه جامعه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

مرگ چیزی نیست غیر از حسرت از دست دادن

میان هیکل بود. با صورتی جدی و چشم‌هایی عمیق. صبح‌ها اصرار داشت حتما با اکسیمتر، اکسیژن خون را چک کنم و بعد هم افشانه ضدعفونی کننده را می‌گرفت و چندتا پیس می‌زد و می‌گفت روز خوبی داشته باشید.

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

تصمیم نگرفتن، بدترین تصمیم است

ماه‌هاست ستاد ملی مقابله با كرونا مشغول آزمون و خطاست. این ستاد از همان هفته‌های اول شیوع بیماری طوری تصمیم گرفت و رفتار كرد كه گویی سرگرم خرید وقت است تا ببیند چه پیش می‌آید و كارها چگونه پیش می‌رود.

پیامبر زلالی

پیامبر زلالی

کلاس‌های دکتر تهرانی نسب را می‌رفتم به شوق این که بعدش فاصله کلاس که طبقه چهارم بود تا طبقه هم‌کف را حرف بزنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر